BKS Visła Bydgoszcz - Skra Bełchatów [zdjęcia kibice + mecz]

DS
W meczu 4. kolejki Plus Ligi BKS Visła Bydgoszcz przegrał ze Skrą Bełchatów 0:3 (19:25, 15:25, 27:29). To była piąta porażka bydgoskiego zespołu. BKS VISŁA: Kalembka 3, Stern 14, Urbanowicz 3, Gałązka 5, Gil 2, Quiroga 3, Szymura (libero) oraz Peszko 8, Gryc 4, Woch, Cieślik, Lipiński 1. SKRA: Kochanowski 7, Łomacz 1, Ebadipour 9, Kłos 9, Wlazły 14, Szalpuk 15, Piechocki (libero) oraz Droszyński, Petković 2, Orczyk 3.W dwóch pierwszych setach bydgoszczanie niewiele mogli wskórać ze świetnie grającymi rywalami. Tracili punkty seriami, kiedy nie kończyli ataków w pierwszym tempie i nadziewali się na kontry. Dużo lepszy był trzeci set, w którym toczyli z bełchatowianami wyrównaną walkę. Niestety, przegrali po dramatycznej końcówce. Spotkanie obserwowało około dwóch tysięcy kibiców, w tym grupa z Bełchatowa. W związku ze świętem Niepodległości przed meczem odśpiewany został Mazurek Dąbrowskiego.Na kolejnych stronach zdjęcia kibiców oraz fotki z meczu Tomasz Czachorowski
W meczu 4. kolejki Plus Ligi BKS Visła Bydgoszcz przegrał ze Skrą Bełchatów 0:3 (19:25, 15:25, 27:29). To była piąta porażka bydgoskiego zespołu.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?