Biegli po zdrowie

(as)
Bardzo dobrze w drugim "Rypińskim Biegu po Zdrowie" spisali się zawodnicy TKKF Kolejarz Bydgoszcz.

Na 10 km Helena Radowska uzyskała 43.09, plasując się na 6. miejscu i 2. w kategorii 40-59 lat. Ewa Basendowska zajęła 8. lokatę z czasem 49.24, co dało jej 3. miejsce w kategorii 40-59 lat. Na 9. miejscu uplasowała się Halina Giolda - 49.35, a na 10. Dagmara Wróblewska - 50.15.

Wśród mężczyzn najlepiej spisał się Grzegorz Maczyński, który w kategorii open zajął 8. miejsce z czasem 33.46 oraz wygrał kategorię 40-49 lat. Miejsca pozostałych "kolejarzy": Cezary Radowski - 36.01, 22. Tomasz Chmurzyński - 36.25, 35. Marek Jendryka - 38.54, 61. Andrzej Bratek - 42.35, 118. Janusz Lenc - 49.37. Bieg ukończyło 142 zawodników.

Drużynowo TKKF Kolejarz zajął 3. miejsce. Każdy kto ukończył bieg otrzymał medal, koszulkę i gadżety.