Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska
   

  BOX INTERNETOWY  • box
   rozmiar 111x120  • do(15kB)  • Koszt 1000 odsłon reklamy (cena netto w zł)   
  Lokalizacja


  Koszt 1000 odsłon reklamy

  (cena netto w zł)

  Strona Główna

  1,5 zł netto PROMOCJA!

  Strony Tematyczne


  20 zł netto


  Rabaty :  od 1000 do 3000 zł


  10 % bonifikaty
  od 3001 do 5000 zł

  15
  %
  bonifikaty


  od 5001 do 10 000 zł

  30
  %
  bonifikaty

  powyżej 10 001 zł 


  do negocjacji 


  WARUNKI OGÓLNE:  1. Reklamy są sprzedawane według liczby emisji (odsłon, wyświetleń).  2. Reklamy mogą być umieszczone na jednej ze stron serwisu Gazety Pomorskiej np: Strona Główna, Region, Sport, 

   Ogłoszenia i stronach lokalnych: Aleksandrów/Radziejów, Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Chojnice, Grudziądz, 

   Inowrocław, Nakło, Rypin/Golub Dobrzyń, Sępólno/Tuchola, Świecie, Toruń, Włocławek, Żnin, naprzemiennie i nie 

   wiecej niż dwie, co oznacza, że na stronie w danym momencie widoczne są tylko dwie reklamy.  3. Wszystkie ceny w cenniku są cenami netto.  4. Minimalna wartość jednorazowego zamówienia wynosi: netto 50,- zł.  5. Zamówienia emisji reklam dokonuje się pisemnie na odpowiednim formularzu i określa ono: liczbę zamawianych emisji, czas rozpoczęcia kampanii, lokalizację i kategorię reklamy, dane, podpis i pieczątkę firmową płatnika.  6. Płatności należy dokonać przez emisją, przelewem na rachunek bankowy wskazany na formularzu.  7. Rezygnacja z całości lub części zamówienia musi być dokonana na piśmie pod rygorem nieważności w terminach:

   15 dni roboczych przed planowanymi emisjami - bez konsekwencji finansowych, do 10 dni roboczych - obciążenie w wys. 50% wartości zlecenia.  8. Po zakończeniu kampanii na życzenie klientowi przesyłamy tygodniowe zestawienie realizowanych odsłon.  9. GP Media nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych reklam i zastrzega sobie prawo do wstrzymania lub nie przyjęcia do realizacji reklam, z treści których wynika, ze są one sprzeczne z prawem lub zasadami współżycia społecznego, prawami osób trzecich bez podania przyczyny.  WARUNKI TECHNICZNE:
  1. Ogólne:

   Zabronione jest tworzenie reklam pobierających w trakcie emisji dodatkowe elementy lub odwołujących się do zewnętrznych plików (np.: streaming w kreacjach *.swf).

   Reklama, czy to w całości czy tylko jej elementy, nie powinna być pobierana z zewnętrznego źródła lecz

   z serwerów Gazety Pomorskiej. Dopuszczalne formaty plików to GIF, JPEG lub SWF

   Wszystkie gotowe materiały reklamowe konieczne do rozpoczęcia kampanii muszą być dostarczone nie później niż na 3 dni robocze przed rozpoczęciem emisji.  2. Typu SWF (flash)

   Do emisji przyjmowane są wyłącznie reklamy zapisane w wersji Macromedia Flash 5.0 lub wcześniejszej.

   Objętości pliku do 20 kB . Reklama w formacie SWF (flash) powinna posiadać zastępcze kreacje w formatach GIF lub JPEG. Dostarczając reklamę w formacie SWF należy podać szesnastkowy kod koloru tła. Nie jest to konieczne, jeżeli tło jest białe (#FFFFFF). Wraz z kompletem materiałów reklamowych musi być dostarczony adres docelowy (click URL), na jaki reklama ma kierować po kliknięciu. Reklama musi mieć warstwę z przyciskiem (button).

   Adres docelowy (click URL) powinien być zapisany w reklamie (w pliku flash). Zabronione jest używanie skryptów śledzących interakcję użytkownika.  3. Dźwięk w reklamie nie może trwać dłużej niż 2,5 sek. i nie może być odtwarzany stale (w pętli).

   Zalecamy, aby reklamy flashowe dostarczane były z plikami źródłowymi (FLA) wraz z czcionkami.  4. JPG, GIF

   Plik w trybie kolorów RGB, rozdzielczość 72 dpi. Wraz z kompletem materiałów reklamowych musi być 

   dostarczony adres docelowy (click URL), na jaki reklama ma kierować po kliknięciu.  5. Przygotowanie reklamy przez Dział Grafiki Gazety Pomorskiej - od 100 zł netto. Sprzedaż praw autorskich - do 

   negocjacji. 
  Zapraszamy do
  współpracy! 


  "Gazeta Pomorska Media"
  Sp.z o.o.


  85-063 Bydgoszcz, ul. Zamoyskiego 2, tel. (52)
  32-63-281,

  tel./fax 322-53-74  Dział współpracy agencyjnej:

  Bydgoszcz, ul. Zamoyskiego 2

  tel. 52 / 32 63 281, fax 322-53-74, 

  e-mail: [email protected]  Specjaliści ds. reklamy:  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo