Matura próbna 2010. Rozwiązania z matematyki. Zobacz...

Matura próbna 2010. Rozwiązania z matematyki. Zobacz arkusze!

Aktualizacja:

Gazeta Pomorska

Matura próbna 2010. Rozwiązania z matematyki. Zobacz arkusze!
Zakończyła się kolejna cześć próbnej matury 2010 z Gazetą Pomorską. Publikujemy rozwiązania do zadań z dzisiejszego egzaminu.
Matura próbna 2010. Rozwiązania z matematyki. Zobacz arkusze!

Wystarczy wysłać SMS

Jeśli chciałbyś sam rozwiązać testy i mieć pod ręką odpowiedzi, nic nie stoi na przeszkodzie, aby Twoje życzenie się spełniło. Aby otrzymać testy i rozwiązania z danego przedmiotu wystarczy wysłać SMS o treści "gp.kod matury.Twój adres e-mail" pod numer 74567 (koszt 4,88 zł z VAT).

Na przykład: Jan Nowak chce otrzymać testy i rozwiązania z matury z matematyki na swój adres e-mail: jan.nowak@serwer.pl. Aby tak się stało, musi wysłać SMS-a pod numer 74567 o treści gp.maturamat.jan.nowak@serwer.pl. Kody maturalne to:
- język polski - gp.maturapol.adres e-mail
- matematyka - gp.maturamat.adres e-mail

Wyślij SMS już dziś

E-mail z plikami PDF zostanie przesłany po godz. 13 w dniu danego egzaminu. W przypadku języka angielskiego do e-maila dołączymy także plik mp3.Patronem akademickim "Próbnej matury z "Pomorską" jest Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Załączniki (1)

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Nasze Miasto

Wideo