W Rachcinie...

  (goz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  ... wsi leżącej w gminie Bobrowniki, spłonęła remiza strażacka. Młodzież nie ma się gdzie podziać. Od niedawna mamy nowego wójta. Liczę, ze zajmie się także potrzebami mieszkańców Rach-cina. Dobrze byłoby też dokończyć rozbudowę szkoły.


  Brawo "Kujawska"...


  ... i Miejski Zarząd Dróg. Kilka dni temu "Gazeta Kujawska" napisała o brudnych znakach drogowych na ulicy Kruszyńskiej we Włocławku. W dniu, w którym ukazała się notatka, jechałem wieczorem Kruszyńską. Znaki były już czyste i z daleka widoczne.


  Byłam ostatnio...


  ... w kasie Zakładu Usług Komunalnych w Lubrańcu, by zapłacić rachunek. Mimo że nie było jeszcze godziny trzeciej, pracownice już stały w okryciach gotowe do wyjścia. Zostałam wprawdzie obsłużona, ale czułam się jak intruz.


  Zapoznałem się z tabelką...


  ... w "Kujawskiej", ukazującą ceny wody i ścieków w różnych miastach regionu. Okazuje się, że drożej od Włocławka jest tylko w Bydgoszczy. Mieszkańcy Torunia, Inowrocławia i Grudziądza płacą mniej. Uważam, że nowe władze Włocławka powinny się bliżej przyjrzeć kalkulacji, zrobionej przez włocławskie "Wodociągi".


  Włocławek 054 232-22-22

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo