Byłam świadkiem...

  Byłam świadkiem...

  (bas)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  NimbusSanLCE;


  ... rozmowy dwóch uczennic jednej z włocławskich szkół, które mówiły o przeżyciach z zabawy sylwestrowej. Ostentacyjnie opowiadały, ile wódki przypadało " na głowę", kto się upił i do jakiego stopnia komuś coś zaszkodziło. A wyglądały jak niewinne nastolatki...


  W pełni popieram...


  ... pomysł, by stworzyć przejrzyste zasady przyjmowania nauczycieli do włocławskich szkół. Teraz wszystko owiane jest tajemnicą. Na stronach internetowych Wydziału Edukacji są tylko formularze zgłoszeń, nie ma listy osób szukających pracy w oświacie, ani spisu potrzebnych specjalności. Sama od dawna szukam zatrudnienia w szkole, lecz bez skutku.


  Uważam, że paczki świąteczne...


  ... z alkoholem, jakie zafundowali sobie pracownicy Urzędu Miejs-kiego w Lipnie, to skandal. Burmistrz tłumaczy, że zawartość paczek była uzgodniona z załogą i nie jest to sprzeczne z prawem. A gdzie zdrowy rozsądek i poczucie moralności? Strach pomyśleć, co bę-dzie, gdy załoga zażyczy sobie po działce marihuany...


  Obecny prezydent Włocławka...


  ... jeszcze jako dyrektor szpitala odwołał zastępcę do spraw technicznych. Potem odszedł. Nie rozumiem dlaczego marszałek województwa tak długo zwleka z powołaniem kolejnego dyrektora. Chodzi przecież o placówkę, mającą poważne problemy finansowe.


  Włocławek 054 232-22-22

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo