GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  Notowała (marz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Na napady przez złodziei i przestępców...


  ...narażeni są pracownicy marketu Carrefour, kończący wieczorem pracę. Ostatni autobus odjeżdża spod marketu tak szybko, że mało który zdąży nim odjechać. Później idą pieszo, przez las lub ul. Konarskiego, gdzie doszło już do napadów na nich, okradzenia i pobicia.


  Nie rozumiem, dlaczego na nowe władze...


  ...Grudziądza tak zjadliwie napadają poprzedni włodarze miasta? Zarzucają, że obecna ekipa nic nie robi, że efektów nie widać. Poprzedni prezydent miał aż dwie kadencje, aby się wykazać, a przez pierwszą - wszystkiego się dopiero uczył.


  Trochę mi żal, że budowa Aquaparku...


  ...w Grudziądzu może nie dojść do skutku. Jednak byłaby to atrakcja w mieście, przyciągająca ludzi spoza Grudziądza. Zwłaszcza, że powstałby przy solankach.


  Jestem przerażony! Jeszcze nigdy tak słabo...


  ...nie zagrali koszykarze Polpaku, jak na wyjeździe w Ostrowie! Nowy (i droższy) trener z Grecji miał być zbawieniem, a jak na razie, pogrąża drużynę. Polpak zamiast odrodzenia, jeszcze bardziej w rozsypce...


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo