Przeczytałam ogłoszenie...

  Przeczytałam ogłoszenie...

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  ... płatne włocławskich "Wodociągów" informujące, że prace przy budowie i renowacji kanalizacji szybko postępują. Szkoda tylko, że nie pomyślano o tym, by najpierw doprowadzić sieć wodociągową we wszystkie rejony miasta. Jak tu mówić - cytuję - o zmniejszaniu różnic gospodarczych i społecznych pomiędzy obywatelami Unii, gdy w części miasta nie dosyć, że nie ma kanalizacji to przede wszystkim nie ma wodociągu?


  Na parkingu...


  ... przed jednym z marketów w środmieściu byłam nagabywana przez podpitego mężczyznę. Wystraszył mi dziecko. Bałam się, że wyrwie mi z ręki przedświąteczne zakupy. Takie sklepy powinny zatrudniać, przynajmniej w okresie przedświątecznym, strażnika lub porządkowego.


  Mieszkam we Włocławku...


  ... od urodzenia, mam dwie córki, pracujące jako nauczycielki, i wnuki. Cała moja rodzina jest wierząca i praktykująca. Z przerażeniem jednak czytam i słucham, jakie pomysły na odnowienie szkolnictwa ma minister Giertych. Martwię się o córki i wnuki, co się będzie działo w ich szkołach?


  Wymieniałam niedawno...


  ... prostownicę do włosów, którą mąż kupił mi na gwiazdkę, na inny tego rodzaju sprzęt. Pani z biura obsługi klienta w jednym z włocławskich hipermarketów była bardzo miła. Doradziła mi nawet, którą prostownicę wybrać, abym była zadowolona. Takiej obsługi życzę sobie i innym klientom we wszystkich włocławskich sklepach.


  Włocławek 054 232-22-22

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo