Pracuję w jednej z włocławskich...

  Pracuję w jednej z włocławskich...

  (erka)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  ... firm w centrum miasta. W Wigilię miłą niespodziankę zrobili nam uczniowie Liceum Ziemi Kujawskiej. Przyszli z życzeniami i słodkim poczęstunkiem. Byliśmy wszyscy bardzo wzruszeni.


  Nie rozumiem narzekających...


  ... że we Włocławku nie czuje się atmosfery świąt. Chyba nie byli w centrum tuż po zmroku. Przecież plac Wolności prezentuje się naprawdę nieźle. A że w ciągu dnia jest szaro, to już inna kwestia. Zwróciłem uwagę na dekoracje sklepowych wystaw. Niektóre są ciekawe, estetyczne. Ale są też sklepy, gdzie dekoracją jest lodówka.


  Jestem zbudowany tym...


  ... co napisaliście o wysiłkach proboszcza Parafii Świętego Jana we Włocławku. Kościół Świętego Jana zawsze będzie mi się kojarzył z miastem i rzeczywiście wymagał remontu. Przyjechałem na święta z daleka i to jedna z milszych wiadomości, jaką przeczytałem.


  Robiłam zakupy...


  ... w samą Wigilię. Razem z córką i mężem pojechaliśmy do jednego z najładniejszych włocławskich obiektów handlowych. O świętach świadczyła tam jedynie choinka. Nikt z pracowników kilku stoisk nie powiedział nam, klientom: wesołych świąt.


  Włocławek 054 232-22-22

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo