W budowie jest ulica Bracka...

  W budowie jest ulica Bracka...

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  ... na odcinku między Leśną i Okrężną. Obserwuję tę inwestycję nie mogąc wyjść z podziwu, że robi się drogę, choć nie ma tam kanalizacji. Układane są pod powierzchnią rury prowadzące donikąd. O co w tym wszystkim chodzi?


  Miałam okazję obserwować...


  ... wybory przewodniczącego Rady Miejskiej w Lipnie. Zdziwiło mnie, że pani, która wygrała, oddała głos na siebie. Wcześniej wielokrotnie mówiła, że głosowanie na siebie jest nieetyczne.


  Telefonuję z ulicy Pogodnej...


  ... we Włocławku, patrząc przez okno na jakąś "stajenkę", budowaną na terenie PSS-u, obok piekarni. Jak można stawiać coś tak brzydkiego ludziom pod oknami? Gdzie jest nadzór budowlany?


  Ucieszyłem się, gdy zobaczyłem...


  ... w "Kujawskiej", jak będzie wyglądał "Wiślanin". Najwyższa pora, by ta placówka zyskała przyzwoity, estetyczny wygląd. Tym bardziej, że znajduje się ona w sąsiedztwie imponującej Galerii Milenium i na jej tle wyglądała wyjątkowo ubogo.


  Jestem starszą, samotną osobą...


  ... z emeryturą wynoszącą niewiele ponad siedemset złotych. Muszę z tego opłacić mieszkanie, prąd, telefon. O lekach nie wspomnę. Wkrótce minie dwadzieścia lat od śmierci mojego męża i nie wyobrażam sobie, z czego mam opłacić jego grób. Moim zdaniem cmentarz żąda zbyt wysokich kwot.


  Włocławek 054 232-22-22

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo