Mam osiemdziesiąt trzy lata...

  Mam osiemdziesiąt trzy lata...

  (goz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  ... ale nie przeszkadzają mi ani place zabaw, usytuowane przy blokach, ani boiska na osiedlach. Dziwię się więc, że z powodu czyjegoś widzimisię likwiduje się infrastrukturę służącą dzieciom i młodzieży. Apeluję o trochę więcej tolerancji!


  Dwie i pół godziny...


  ... spędziłem we włocławskim banku PKO BP przy ulicy Okrzei. Chodziło tylko o dokonanie operacji bezgotówkowej. Jestem mieszkańcem Kołobrzegu. W moim mieście takie tempo załatwiania sprawy w banku byłoby nie do pomyślenia. Współczuję włocławianom!


  Zaniepokoiła mnie...


  ... kolejna informacja o kradzieży we włocławskiej katedrze. Uwa-żam, że w takim obiekcie parafia powinna zatrudnić strażnika.


  Włocławskie "Wodociągi"...


  ... rozpoczęły rozbudowę kanalizacji na osiedlu Michelin. Uważam jednak, że przed przystąpieniem do prac spółka powinna poinformować mieszkańców o kosztach przyłączy i warunkach korzystania z sieci. Przecież ta inwestycja jest budowana dla nas. Dlaczego nikt mnie nie pyta, czy jestem zainteresowany odbiorem ścieków, czy nadal będę korzystał z szamba?


  Włocławek 054 232-22-22

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo