Lepper potrafi

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
  Czytelniczka z Bydgoszczy: - Jak podały media, Narodowy Fundusz Zdrowia znowu zakontraktował mniej usług, niż wynika z potrzeb określanych przez lekarzy. Czy w tej instytucji pracują ludzie, czy marionetki, sterowane przez bezdusznych urzędników z Warszawy?

  Rolnik z powiatu bydgoskiego: - Gratuluję Andrzejowi Lepperowi. Na plecach rolników dostał się do rządu i teraz ma władzę oraz pieniądze. Trzeba mieć dużo tupetu, a do tego talent, by tak jak pan Lepper zrobić karierę. Mało kto to potrafi.

  Krzysztof z Torunia: - Informacja o tym, że PiS jest gotowy przyjąć Jana Rokitę wprawiła mnie w zdumienie. Jeszcze niedawno Jarosław Kaczyński wyrażał się o tym polityku PO jak najgorzej. A teraz chce się z nim bratać? To uczciwym ludziom się w głowie nie mieści.

  Czytelnik z powiatu żnińskiego: - Już dawno było wiadomo, że Jan Rokita chce zaistnieć w polityce za wszelką cenę. Przeliczył się co do możliwości Platformy Obywatelskiej, to i wziął sobie za cel PiS.

  Czytelniczka z Inowrocławia: - Cieszę się, że mamy nowego marszałka. Wierzę, że pan Całbecki nie zapomni o naszym mieście. Jego poprzednik wiele obiecywał mieszkańcom Inowrocławia. Niestety, nic nie zrobił.

  Jadwiga z Rypina: - Mam pytanie do premiera Kaczyńskiego: czy dla utrzymania koalicji z Lepperem i jego Samoobroną chce wydawać pieniądze podatników na wycieczki i luksusowe samochody dla lidera partii?

  Tadeusz z Lipna: - Przeczytałem w "Pomorskiej", że za kilka lat Niemcy będą pracować do 67 roku życia. Chętnie bym też tak długo pracował. Pod warunkiem, że miałbym zarówno zarobki jak i emeryturę w podobnej wysokości, jak u naszych zachodnich sąsiadów.

  Irena z Bydgoszczy: - Coraz więcej firm szuka pracowników. Na pewno znaleziono by ich, ale pod warunkiem, że propozycje wynagrodzenia za ciężką robotę byłyby wyższe niż 700-800 zł, jak to teraz jest na porządku dziennym. Może szefowie firm nie wiedzą, że proponowane przez nich zarobki są śmieszne?

  Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo