Skończyły się wybory

  Skończyły się wybory

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
  Czytelnik z Bydgoszczy: - Raport NiK-u w sprawie działalności Poczty Polskiej wskazuje, że adresatem pretensji listonoszy powinno być ich kierownictwo. Tymczasem strajk uderzył w klientów pocztowców, którzy płacą za ich usługi niemałe pieniądze.

  Roman z Ciechocinka: - Rozdmuchiwanie przez media sprawy samobójczej śmierci nastolatków to bardzo zły pomysł. W ten sposób na pewno nie zostanie zahamowana fala zamachów na życie młodych ludzi.

  Czytelniczka z Włocławka: - Obejrzałam w TV materiał o samobójstwie ucznia Gimnazjum nr 1 i jestem przerażona nie tylko tym, co się stało, ale i reakcją dyrektor szkoły. Nie tylko zachowywała się tak, jakby nic się nie stało, ale rozmawiała z mediami z uśmiechem na ustach! Zwykła przyzwoitość i szacunek dla chłopca i jego rodziny każe okazać ból i smutek po śmierci dziecka.

  Czytelnik z regionu: - Jestem seniorem rodziny, w której jest kilku specjalistów medycyny. Prowadziłem im księgi rachunkowe i wiem ile dokładnie zarabiają. Co z tego, że mają te trzy tysiące złotych na rękę, kiedy muszą sami zapłacić sobie ZUS. Szkoda, że o takich, obowiązkowych wydatkach, których z resztą jest więcej, nikt głośno nie mówi.

  Czytelnik z Aleksandrowa Kujawskiego: - Skończyły się wybory i politycy odsłaniają swoją prawdziwą twarz. Tak jest i u nas, gdzie już rozpoczęły się przepychanki o stołki w ratuszu. Kiedy czytam kolejne rewelacje o tajnych porozumieniach, to aż ciarki po plecach mi przechodzą. Wstyd!

  Czytelnik z Kcyni: - Osoba, która sądzi się z ZUS-em o rentę czy emeryturę musi przejść istną drogę przez mękę - nawet przy kolejnych pomyślnych wyrokach - zanim wygra sprawę. Marnowany jest czas i marnowane są pieniądze. Ale ZUS za wszelką cenę chce postawić na swoim, mimo że nie ma racji. Dlaczego prawo na to pozwala?

  Elżbieta z Solca Kujawskiego: - Po co czekać aż radny z Łabiszyna, zatrzymany, gdy pijany prowadził auto, zrzeknie się mandatu. To powinno nastąpić automatycznie, czy on tego chce czy nie. Złamał prawo. I tym samym udowodnił, że nie jest godny reprezentować mieszkańców.

  Czytelniczka z Koronowa: - Słyszałam w TVP, że młodzi lekarze domagają się pensji w wysokości 5 tysięcy złotych. Jeśli to prawda - gratuluję im tupetu.

  Tadeusz z Chojnic: - Skoro w dalszym ciągu po naszych drogach jeżdżą pijani kierowcy, to znaczy, że prawo jest wobec takich osób zbyt łagodne. Należałoby je jak najszybciej zaostrzyć.

  Czytelniczka z Nakła: - Jestem zbudowana zwycięstwem polskich siatkarzy. Na tle ogólnopolskiego narzekania na wszystko, ciągłego podkreślania naszej nieudolności, czy to w polityce, czy w sporcie, taka wiadomość podnosi na duchu. Obyśmy częściej mogli się cieszyć.

  Włodzimierz z Bydgoszczy: - Z okazji urodzin prałata Jankowskiego ma się odbyć występ "Mazowsza" w hali "Oliwii", poczęstunek dla 800 gości, siedmiopiętrowy tort. Apeluję, aby przeznaczone na to środki prałat przekazał śląskiej Caritas na pomoc dla rodzin zmarłych górników.

  Czytelniczka ze Świecia: - Dlaczego nasze pieniądze ofiarowane przez TVP na pomoc dla rodzin górników muszą przechodzić przez pośrednika, czyli Caritas? Na pośrednictwie ten 1 mln zł znacznie się skurczy. Dysponentem pieniędzy powinien być samorząd Rudy Śląskiej.

  Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo