Krawaty Samoobrony

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
  Czytelniczka z Inowrocławia:- Jestem wstrząśnięta tym, co działo się w kręgach partyjnych w okresie kampanii wyborczej. Powstały najbardziej nieprawdopodobne związki - PO z PSL czy PO z SLD. Widać było koniunkturalne przejścia z jednych szeregów do innych. Aż obrzydzenie człowieka bierze.

  Ludowiec z Dobrcza: - Wynik wyborczy PSL-u pokazał, ile warte są sondaże. Wróżono tej partii najgorsze, tymczasem osiągnęła ona całkiem przyzwoite rezultaty. I nic dziwnego, polskie wsie i małe miasteczka nareszcie właściwie oceniły konkurentów PSL-u, w tym Samoobronę.

  Jan z gminy Koronowo: - Ci, którzy zgodzili się na udział naszych wojsk w Iraku sami powinni dać przykład i znaleźć się tam na pierwszej linii. Nasi politycy jednak wolą, aby inni narażali za nich życie. Ewentualnie potem stoją przy trumnach poległych ze zbolałymi minami.

  Czytelnik z Torunia: - Dobrze, iż pomyślano o specjalnych rentach dla rodzin żołnierzy, którzy zginęli wykonując zawodowe obowiązki. Ale skoro już wprowadzono takie przepisy, należałoby objąć nimi wszystkie rodziny, których bliscy stracili życie podczas wypadków przy pracy.

  Czytelnik z Grudziądza: - W USA coraz głośniej mówi się o konieczności wycofania wojsk z Iraku. To i nasi decydenci zmienili ton. Jeszcze trochę, a będą przepraszać Polaków za to, że tam wysłali żołnierzy.

  Piotr z powiatu toruńskiego: - Marszałek Achramowicz obraził ludzi mówiąc, że w Sharpie nie chcą pracować za 650 zł. Pracowałbym tam, ale za godziwe wynagrodzenie. Płacę za czynsz 350 złotych, 100 złotych musiałbym wydać na dojazdy. Z czego bym utrzymał rodzinę?

  Lech z powiatu toruńskiego: - Wmawiano nam, że Japończycy wchodząc w specjalną strefę ekonomiczną w Łysomicach robią nam wielką przysługę. Teraz okazało się, że zrobili tę przysługę sobie, ale za nasze własne pieniądze. To nie Polak, ale Japończyk potrafi!

  Czytelnik z gminy Nakło: - Z pewnej siebie, rozkrzyczanej i butnej Samoobrony zostały chyba tylko krawaty.

  Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo