Dzisiaj Toruń oficjalnie ogłosi powstanie spółki akcyjnej

  Dzisiaj Toruń oficjalnie ogłosi powstanie spółki akcyjnej

  (jp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Nie wiadomo jednak, co dalej. Nikłe są szanse na współpracę z biznesmanem Romanem Karkosikiem.
  Nieprawdziwe okazały się informacje o zainteresowaniu jednego z najbogatszych Polaków toruńskim żużlem. Na razie Karkosik nie dał żadnej odpowiedzi, więcej, według naszych informacji działaczom KS Toruń od dawna nie udało się z nim skontaktować.

  Wszystko wskazuje na to, że spółka jednak powstanie. Przy poparciu władz miasta na kapitał założycielski (500 tys. zł) "zrzuci się" kilka mniejszych firm.

  Na dziś zapowiedziano konferencje prasową, na której zostaną opublikowane plany klubu żużlowego. Dokumenty zostaną przygotowane w weekend, a na początku przyszłego tygodnia trafią do Warszawy jako uzupełnienie wniosku licencyjnego.

  W tej sytuacji zarząd KS Toruń dalej będzie szukał pieniędzy na spłacenie zaległości i budowę budżetu na kolejny sezon. Trzeba się spieszyć, bo choć czasu do rozpoczęcia kolejnego sezonu jest jeszcze dużo, zawodnicy nie chcą zwlekać z podpisywaniem kontraktów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo