INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Kilka razy dziennie przekraczam...

  ...ulicę Staszica w Inowrocławiu na skrzyżowaniach z Solankową i Narutowicza. Niemal za każdym razem obserwuję, że ogromne tiry pędzą tą ulicą z ogromną szybkością. Uważam, że bezwzględnie należy tam zainstalować fotoradar. Przecież kierowcy tirów narażają innych na ogromne niebezpieczeństwo.


  Przeczytałem w "Pomorskiej", że kupcy w Mogilnie narzekają, że na nowym targowisku handluje im się gorzej niż w starym miejscu. Wydaje mi się, że przesadzają, bo ruch na nowym placu jest spory. Ponadto wielkim plusem nowej lokalizacji jest to, że poprawiono bezpieczeństwo przejazdu przez Mogilno.


  Chciałem dowiedzieć się o numer telefonu pewnej osoby w Inowrocławiu i zadzwoniłem na informację Telekomunikacji Polskiej SA. Zbulwersował mnie fakt, że koszt impulsu pod numer informacji w tej firmie wynosi ponad 1 złoty, gdy powinien być darmowy. Telekomunikacja "doi" ze swoich abonentów jak tylko może.


  Skoro kolejarze potrafili utworzyć przystanek kolejowy za 3 miliony złotych w małej miejscowości Włoszczowa, gdzie zatrzymują się ekspresy z Warszawy do Krakowa, to może w końcu zechcą też przywrócić bezpośrednie połączenie Inowrocławia ze Śląskiem i Krakowem?


  W niektórych sklepach Inowrocławia klienci są traktowani jak intruzi. Przed kilku dniami chciałam kupić sokowirówkę. Pan ekspedient siedzący na krześle przy komputerze, oświadczył, że z bogatą ofertą tego urządzenia mogę zapoznać się na półkach.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo