Włocławek 054 232-22-22

  Włocławek 054 232-22-22

  (bas)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Most nad Wisłą...


  ... ledwie stoi, a włocławscy radni lekką rączką dają milion złotych na remont katedry. Z takimi priorytetami pogodzić się nie mogę.


  Płaciłam rachunek...


  ... przy kasie w "Realu", gdy odezwał się brzęczyk. Podszedł ochroniarz i zabrał mnie do jakiegoś pomieszczenia, gdzie musiałam wszystko wyjąć z torby, z kieszeni. Dla mnie, osoby w starszym wieku, było to upokarzające. Nie chodzi już o fakt, ale o formę. Czy takich spraw nie można wyjaśniać dyskretniej?


  Jechałem autobusem PKS...


  ... z Lipna do Golubia Dobrzynia. W środku było bardzo brudno, w dodatku pasażerom dawały się we znaki duszące spaliny. Ani w Lipnie, ani w Golubiu nie były czynne kasy, więc bilety musiałem kupić u kierowcy. Drobnych na wydanie reszty nie posiadał. Kiedyś w podobnej sytuacji kierowca z włocławskiego PKS bardzo mnie przepraszał, tym razem nie usłyszałem nawet słowa. No, nie mam drobnych i już!


  Budynek szkoły w Ostrowitem...


  ... jest w fatalnym stanie. Tymczasem władze gminy nie robią nic, by poprawić jej stan. Trudno też uzyskać informację, czy planowane są jakieś prace remontowe. Tak być nie powinno.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo