Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       W minioną niedzielę...
       ... ze swojej miejscowości pojechałam specjalnie do Włocławka, na dworzec PKS, żeby kupić bilet miesięczny. Niestety, kasjerka odmówiła mi sprzedaży mówiąc, że po bilet mam przyjść w dniu powszednim. Mam do Włocławka ponad trzydzieści pięć kilometrów, więc czuję się rozżalona, tym bardziej, że tłoku nie było i nie podano mi żadnego innego powodu odmowy poza tym, że to niedziela.
       Z wielką przyjemnością...
       ... oglądałem telewizyjny program o prezydencie Wrocławia, młodym, rzutkim, wykształconym, swobodnie mówiącym po angielsku. Bardzo szanuję obecnego prezydenta Włocławka, to dobry człowiek, ale sam będąc już na emeryturze uważam, że kierowanie miastem powinniśmy przekazać młodym ludziom, znającym się na nowoczesnym zarządzaniu.
       Rozumiem, że miasto...
       ... chce pomagać osobom pokrzywdzonym przez los, a do takich zaliczają się z pewnością wychowankowie domów dziecka. Jednak to, co dzieje się w mieszkaniach przy ulicy Ptasiej, przyznanych właśnie takim osobom, przekracza wszelkie granice. Wciąż jakieś imprezy, hałas, zaśmiecanie otoczenia. Dla sąsiadów to nie do wytrzymania.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo