Przedstawiciele wszystkich partii,

  Przedstawiciele wszystkich partii,

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  <p>Elżbieta z Inowrocławia: - Przedstawiciele wszystkich partii, które w sobotę uczestniczyły w wiecach - o dziwo - nie skompromitowali się w Warszawie. Jest więc nadzieja, że z czasem i na politycznej scenie będziemy mieli ludzi na poziomie. </p>

  Czytelnik z Solca Kujawskiego: - Takie wiece, jakie odbyły się w sobotę w Warszawie pokazały nam tylko jedno - że o żadnym kompromisie politycznym i porozumieniu nie ma mowy. Żałosne, że liderzy PO, PiS-u i LPR-u uważają, iż mają patent na mądrość.


  Andrzej z Torunia: - Antoniego hrabiego Dzieduszyckiego można byłoby tłumaczyć, gdyby pomagał milicji tylko kilka lat. Ale on ma za sobą ponad 20 lat bardzo intensywnej współpracy. Tacy ludzie - obojętnie czy mają 60 czy nawet 90 lat powinni ponieść karę.


  Czytelnik z Tucholi: - Jeśli PiS nie weźmie sobie do serca ostatnich notowań sondaży opinii publicznej i nie przestanie grzebać w przeszłości, może w następnych wyborach ponieść wielką porażkę. Wyciąganie teczek i wymachiwanie nimi niczym szabelką może wywołać inny skutek od tego, jakiego się w PiS-ie spodziewają.


  Leon z Bydgoszczy: - Z politycznej sceny płynie wielka rzeka pomówień i nienawiści. Natomiast nic stamtąd nie słychać o perspektywach naszego kraju, sprawach związanych z rozwojem gospodarki. To wielki błąd.


  Czytelnik z Sępólna Krajeńskiego: - Wielkie zachodnie firmy, takie jak Sharp chcą naszym kosztem pomnożyć swój majątek. Proponowanie ludziom 612 złotych do ręki za ciężką pracę to rzeczywiście kpiny.


  Czytelnik z Włocławka: - Obawiam się, że gdy dojdzie do uwłaszczenia działek, rzucą się na nie ludzie z pieniędzmi. I tym samym zniszczona zostanie piękna działkowa idea.


  Marian z Włocławka: - Co PiS tak się uwziął na teczki? Czy doprawdy w naszym kraju nie ma większych zmartwień niż te, kto i kiedy współpracował z SB?


  Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo