Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Mieszkam przy ulicy Papieżka...
       we Włocławku. Mnie i moim sąsiadom bardzo dokucza sąsiedztwo Włocławskiej Fabryki Mebli. Skargi, kierowane do inspekcji ochrony środowiska nie pomagają. Co mi z tego, że inspekcja karze zakład mandatami. Mnie chodzi o spokój i o to, że gdy umyję okna, to nie zostaną zabrudzone trocinami.
       W Lubrańcu są trzy...
       ... apteki. Niestety, żadna nie jest czynna w nocy. Tymczasem ostatnio, gdy zachorowało dziecko, musiałem wykupić lekarstwa po godzinie dwudziestej. Dopiero w gminie Boniewo sprzedano mi potrzebne medykamenty, choć wiązało się to z koniecznością otwarcia apteki. W Lubrańcu tego nie można było zrobić?
       Taka sytuacja, że...
       ... jakaś firma przyjmuje pracowników bez kwalifikacji, a następnie wysyła ich na szkolenie, żeby zdobyli potrzebne umiejętności to luksus. Dlatego dziwię się zamieszaniu wokół szkolenia strażników miejskich we Włocławku. Moim zdaniem, nie chodzi tu o pieniądze, które kandydaci na strażników wydali na szkolenie, ale o jakieś rozgrywki z komendantem.
       Podoba mi się...
       ... decyzja, aby zakres remontów w poszczególnych blokach był uzależniony od wysokości uzbieranego przez mieszkańców funduszu remontowego. Malowanie i ocieplanie połowy budynku lub jakiejś jego części to jednak przesada! Nie ma to nic wspólnego z racjonalnym gospodarowaniem.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo