INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W poniedziałek rano znów nie odbył się...

  ...kurs autobusu firmy "Matbud", który powinien odjechać z Tuczna o godzinie 5-tej. Inne kursy są często opóźnione. Dlaczego?


  Na ulicy 17 stycznia w Gniewkowie nie świeci się lampa. Tam po zmroku jest ciemno i wiele osób boi się tą ulicą chodzić. Dlaczego "energetyka" nie naprawi w końcu lampy?


  Jestem osobą starszą i rzadko wychodzę z domu.Codziennie nie mogę się doczekać, kiedy listonosz przyniesie mi "Pomorską", którą od lat prenumeruję. Wasz dziennik jest dla mnie podstawowym źródłem informacji o Inowrocławiu. Chcę podziękować dziennikarzom za obszerne i bardzo rzetelne przedstawianie wielu ciekawych spraw.


  Podobnie jak wiele innych osób, ja również nie mogę się pogodzić z tym, że nasze koleje zlikwidowały bezpośrednie kursy z Inowrocławia ze Śląskiem.

  Uważam to za celowe działanie wpływowych polityków toruńskich z Waldemarem Achramowiczem na czele, który przecież jest kolejarzem. Inwestycja "Sharpa" też podobno miała powstać w okolicach Pakości, a jest realizowana w Łysomicach koło Torunia...

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo