Włocławek 054 232-22-22

  Włocławek 054 232-22-22

  (bas)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Byliśmy z mężem na grzybach ...


  ... i zabłądziliśmy. Wyszliśmy z lasu na drogę w sporej odległości od domu. Bardzo źle się czułam, bo jestem chora na cukrzycę. Bez-skutecznie próbowaliśmy zatrzymać jakiś samochód, kierowcy nas omijali. Jeden nawet uchylił szybę i krzyknął do mnie: pijana baba. Jestem przerażona taką znieczulicą.


  Wiele pieniędzy włożyło miasto...


  ... w remont szkoły na Zawiślu. Szkoda, że pożałowano na trochę farby, żeby odmalować ogrodzenie. Koszt niewielki, a efekt byłby bez porównania ciekawszy.


  Jadę właśnie drogą...


  ... między Brześciem Kujawskim i Lubrańcem. Było o nią sporo szumu, bo stan nawierzchni pozostawiał wiele do życzenia. Jakoś na początku września droga została wyremontowana. Tak mi się przynajmniej wydawało. Tymczasem widzę, że znów jest fatalnie, pojawiły się koleiny i wyrwy, odrywają się kamienie. I za to brakoróbstwo płacimy my, podatnicy!


  Po remoncie szkoły...


  ... na ulicy Willowej we Włocławku pozostało wiele gruzu. Ciężkie pojazdy, którym wywożono ten gruz, uszkodziły krawężniki i płytki chodnikowe. Ich naprawą nikt się już nie przejmuje.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo