Włocławek 054 232-22-22

  Włocławek 054 232-22-22

  (erka)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Patrzę codziennie...


  ... przez okno na przedszkole znajdujące się w pobliżu mojego bloku u zbiegu Rajskiej i Sielskiej. Czy nie można by znaleźć pieniędzy na remont elewacji tego budynku? Dzieci trzeba uczyć estetyzmu, przyzwyczajać do czystości i harmonii w otoczeniu.


  W piątek przechodziłem...


  ... przez placu Wolności. Nie sposób było się przepchać przez tłum młodych ludzi. A bałagan, jaki zrobili wokół pomnika, był skandaliczny. Jakieś resztki jedzenia, papiery... Nie ma za to kary?


  Jestem klientką...


  ... jednej z firm telefonii komórkowej. Reklamuje się ona, i owszem, pięknie. Jakież było jednak moje zdziwienie, gdy okazało się, że płacąc za telefon w salonie firmowym, muszę uiszczać dodatkową opłatę. Moim zdaniem to skandal.


  Był niegdyś...


  ... przystanek autobusowy w Łęgu, służący działkowiczom i okolicznym mieszkańcom. Po mojej uwadze w tej rubryce, że jest w fatalnym stanie, przystanek rozebrano. Teraz czekamy na autobus pod gołym niebem. A ja myślałem, że to oczywiste, że skoro stary zburzono, to powstanie coś nowego dla ochrony pasażerów, choćby jakaś skromna wiata.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo