Włocławek 054 232-22-22

  Włocławek 054 232-22-22

  (bas)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Słyszałem dowcip...


  ... że we Włocławku będą wkrótce tylko dwa zakłady: karny i pogrzebowy. Coś w tym jest. Na wszelki wypadek własne dzieci ulokowałem z dala od miasta, w którym się wychowały. A jednak żal...


  Za blokami...


  ... przy ulicy Fredry o numerach cztery i sześć jest uliczka nazywana przeze mnie "zapomnianą". Od lat nikt tu nie sprzątał, nie naprawiał nawierzchni. Tymczasem na innych małych ulicach, gdzie mieszkają prominenci, wciąż widać wozy firmy "Saniko".


  Pracowałem kiedyś...


  ... w przedsiębiorstwie "Kujawy", teraz próbuję wydostać swoje dokumenty. Bez skutku. Wiem, że "Kujawska" pisała niedawno o tej sprawie, ale chyba niewiele się zmieniło, bo pani prowadzącej archiwum wciąż nie ma i nikt nie odbiera telefonów.


  W miejscowości Skoki...


  ... niby jest sołtys, ale go nie ma. Kobieta, pełniąca tę funkcję, mieszka we Włocławku i problemy wsi niewiele ją obchodzą. Z każdym drobiazgiem musimy jeździć do Urzędu Gminy, co jest dość kłopotliwe. Moim zdaniem nikt nie powinien brać na siebie obowiązków, którym nie potrafi sprostać.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo