GRUDZIADZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIADZ (0-56) 45-11-920

  Notowali: (woj, dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Radni grudziądzcy...


  ...moim zdaniem, powinni do końca kadencji zająć się poważniejszymi i istotniejszymi dla mieszkańców miasta sprawami niż problem gdzie ma zostać wybudowane multikino! To klasyczny temat zastępczy żeby zaistnieć w mediach. A tak na marginesie: po co Grudziądzowi multikino, skoro do zmodernizowanego i wyposażonego w sprzęt najwyższej klasy "Heliosa" chodzi niewielu widzów?


  Grupa turystów na rowerach...


  ...zatrzymała się w minioną sobotę na Rynku Głównym i poszukiwała punktu Informacji Turystycznej. Nie mogli zrozumieć, dlaczego w miejscu najliczniej odwiedzanym przez turystów, serwuje się gościom zamiast informacji turystycznej - kilka lumpeksów. Można to wprawdzie potraktować jako typowo grudziądzki folklor, ale nie wszyscy są jego miłośnikami.


  Dodatkowej opłaty...


  ...za pokrojenie chleba żądają teraz w Tesco na Strzemięcinie. I to sporej, bo aż 30 groszy! Nawet w czasach "ciężkiej komuny" w sklepach kawę - oczywiście jeśli była - mełli za darmo.


  Kupiłam kartę, ale przez cały dzień...


  ...nie mogłam doładować konta mojego telefonu komórkowego. A żeby sprawę wyjaśnić musiałam zatelefonować z "domowego". I zapłacić za połączenie, mimo że wina leżała po stronie "Ery", a nie mojej. To zwykłe naciąganie klientów!


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo