Włocławek 054-232-22-22

  Włocławek 054-232-22-22

  (bas)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Przy wejściach na włocławski cmentarz...


  ... stoją tablice z podpisem prezydenta miasta, zabraniające jazdy rowerami. Tymczasem wczoraj, gdy szedłem przez cmentarz, jakiś rowerzysta niemal wjechał mi na plecy. Naliczyłem co najmniej pięć osób jeżdżących rowerami. Administracja rozkłada ręce i mówi, że to zależy od kultury ludzi. A ja myślę, że tę kulturę poprawiłoby parę słonych mandatów.


  Basen w Lipnie od dawna...


  ... jest gotowy. Myślałem, że zostanie oddany najpóźniej pierwszego września. Teraz komisarz rządowy opowiada, że dopiero po wyborach samorządowych będziemy mogli korzystać z pływalni. Czy pan komisarz, dojeżdżający z Torunia, gdzie są czynne baseny, robi lipnowianom na złość?


  Wszyscy narzekają na bezduszność urzędników....


  ... tymczasem ja spotkałam się z wielką życzliwością. Jestem matką samotnie wychowującą czworo dzieci, miałam do załatwienia trudną sprawę związaną ze stypendiami. Pomógł mi zastępca burmistrza w Lubrańcu, choć wcześniej jego podwładne twierdziły, że nie mam szans. Dziękuję.


  Mieszkam w bloku...


  ... przy ulicy Łanowej osiem we Włocławku. Z przerażeniem obserwuję, jak do sklepu obok bloku przybiegają całe grupy uczniów z warsztatów "Samochodówki" i bez skrępowania piją piwo. Przecież te dzieciaki powinny być pod czyjąś opieką!

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo