Grudziądz (0-56) 45-11-920

  Grudziądz (0-56) 45-11-920

  notował: (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Co z tego, że Urząd Miasta....


  ...czynny jest do 17.00, skoro kasy w nim zamykane są grubo przed godziną 15.00. W ten sposób, aby załatwić niektóre urzędowe sprawy i tak trzeba zwolnić się z pracy.


  Właśnie przyglądam się...


  ...sprzątaniu świata, a dokładniej Strzemięcina. I jakoś nie mogę wymyślić jaki jest sens, aby uczniowie szukali śmieci w miejscach, które co rano sprzątają pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej. Przecież śmieci leżą nie w centrum, ale na bokach osiedla!


  Od czasu, kiedy właściciele...


  ...gospodarstw nad Jeziorem Rudnik podzielili swoje działki i zaczęli je wydzierżawiać, na okolicznych uliczkach pojawiła się masa śmieci. Często luzem, czasem w workach rzuconych w krzaki. Czy tak trudno, jadąc samochodem - a większość dzierżawców je ma - włożyć do bagażnika worek z odpadami i wyrzucić do kontenera na swoim osiedlu? A może to właścicieli działek należy zobowiązać do ustawienia pojemników?


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo