GRUDZIADZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIADZ (0-56) 45-11-920

  notował: (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Pięknie wygląda hotel "Energetyk",...


  ...ale deszczówka z całego ogromnego parkingu przed budynkiem spływa po kostce brukowej na ulicę Miłą. Po każdym deszczu stoi tu kałuża tak wielka, że nie można przejechać autem. Tutaj koniecznie trzeba wybudować jakiś odpływ wody!


  Sceny jak z koszmaru...


  ...rozgrywają się przed kościołem farnym w soboty, kiedy udzielane są śluby. Schodzą się tu dzieci z całej Starówki, które bezczelnie wymuszają prezenty od "młodych". W ostatnią sobotę widziałam jak jedna z takich "pociech" położyła się na maskę samochodu! W innych miastach interweniuje straż miejska. W Grudziądzu też powinna.


  Spółdzielnia Mieszkaniowa mocno przesadziła...


  ...ustalając cenę podłączenia telewizji kablowej na 288 zł. To było tylko pięć minut pracy instalatora, który nie musiał nawet układać kabli, bo już były! Wystarczyło, że coś przełączył i już mogę oglądać telewizję. Ale te 288 zł muszę zapłacić. W dodatku tylko dlatego, że przeprowadziłam się z mieszkania na pierwszym piętrze do mniejszego na parterze!


  Te zapewnienia prezydenta o powstaniu...


  ...w Grudziądzu Specjalnej Strefy Ekonomicznej mocno mi czuć kiełbasą wyborczą. Nawet jeśli strefa powstanie, to trzeba jeszcze do niej ściągnąć inwestora. A to wcale nie będzie takie proste. No, ale prezydent woli mówić, że negocjacje trwają, tylko nic nie może zdradzać. Powie, ale po wyborach, oczywiście.


  Źle stało się, że nie będzie...


  ...w Grudziądzu produkcji ukraińskich pomidorów. To naszych plantatorów utwierdzi tylko w przekonaniu, że mogą robić co chcą. A ja mieszkam w Owczarkach i mam już dość tego smrodu, który przez pół roku unosi się nad szklarniami moich sąsiadów!


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo