Włocławek 054 232-22-22

  Włocławek 054 232-22-22

  (goz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jestem niepełnosprawny...


  ... i mam własne auto. Uważam, że koperta przed biblioteką na ulicy Warszawskiej jest usytuowana za blisko drzewa i znaku drogowego. Przydałoby się także więcej miejsc do parkowania dla niepełnosprawnych przy hipermarkecie "Real", bo są tylko cztery koperty, często zajęte przez auta osób nieuprawnionych.


  We Włocławku odbywał się...


  ... kilka dni temu casting na ciekawą twarz. Informacje o tym były na plakatach przyklejonych do drzew. O castingu wszyscy już zapomnieli, a na drzewach na ulicy 3 Maja, Chopina i Bojańczyka resztki afiszy pozostały. Kto to posprząta?


  Mieszkam przy ulicy...


  ... Kaszubskiej cztery we Włocławku. Do naszego bloku nie ma do-jazdu. Parking jest tylko od strony ulicy. Moim zdaniem, tak nie powinno być.


  Odprowadziłam niedawno...


  ... mamę na dworzec autobusowy we Włocławku. Na przyjazd autobusu do Ostrołęki czekałyśmy dwie godziny. Na dworcu nikt nam nie potrafił odpowiedzieć, kiedy autobus dotrze i skąd to spóźnienie. W dobie telefonów komórkowych to niepojęte!

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo