Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Warto, by Straż Miejska...


  ... zainteresowała się młodymi chłopcami, którzy czyhają na samochody, dowożące pomidory do przetwórni przy ulicy Wienieckiej we Włocławku. Raz, że to bardzo niebezpieczne, bo chłopcy wskakują na wysokie przyczepy. Dwa - potem ci sami chłopcy krążą od bloku do bloku i oferują kupno skradzionych pomidorów. Zjawisko przybrało już taką skalę, że ktoś powinien się tym zająć


  Na ulicy Papieżka...


  ... we Włocławku, w pobliżu opisywanej przez "Gazetę Kujawską" firmy produkującej meble, nic się nie zmieniło. Jak było głośno, tak jest, nikt nie zareagował na nasze prośby o pomoc.


  Mieszkam przy trasie...


  ... Okrzei. Obserwuję stan tej drogi od dworca do cmentarza. Koleiny jak wąwozy, dziury jak kratery. Oburza mnie, że cierpi na tym wizerunek miasta, bo przejeżdżający kierowcy na długo za-pamiętają Włocławek, ale żal mi także naszych własnych aut. My, mieszkający przy trasie, jesteśmy na tę ulicę skazani.


  Nareszcie blok...


  ... przy placu Wolności wygląda przyzwoicie. Aż miło popatrzeć! Obawiam się tylko, że jasna, zaokrąglona powierzchnia ściany, za którą jest wejście do kancelarii adwokackich, będzie polem do popisu dla grafficiarzy. To byłoby barbarzyństwo! Może przed za-bazgraniem uchroni tę ścianę monitoring?

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo