GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  notował: (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Na największym cmentarzu...


  ...w Grudziądzu nie ma ani jednej toalety, z której mogłyby korzystać osoby odwiedzające mogiły swoich najbliższych. Co prawda "toj-toje" mają handlowcy z pobliskich straganów, ale przypadkowym osobom niechętnie pozwalają z nich korzystać - czemu zresztą wcale się nie dziwię. "Zwykłym" ludziom zostaje park, ale to nie jest cywilizowany sposób na załatwienie "swojej sprawy". Albo gospodarz cmentarza, albo miasto powinny zadbać o to, aby publicznie dostępne toalety przy cmentarzu się pojawiły.


  Bez żadnego ostrzeżenia...


  ...we wtorek rano MZK zmieniło trasę przejazdu autobusów linii nr 3. Z ul. Hallera skręcały one w ul. Żwirki i Wigury a potem nie jechały już w stronę osiedla Lotnisko, ale prosto do pętli końcowej. Widziałam wiele pań, często starszych, które swoje zakupy zrobione na rynku musiały taszczyć kawał drogi.


  Świetnie, że poruszyliście...


  ...temat bezpieczeństwa na osiedlach mieszkaniowych. Nie jest to jednak tylko problem Rządza. U nas, w Tarpnie dzielnicowego też dawno już nie widziałam.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo