Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Na ulicy Płockiej...


  ... we Włocławku, za skrzyżowaniem z ulicą Graniczną, były kiedyś na jezdni pasy wyznaczające przejście dla pieszych. Teraz zostały tylko znaki drogowe informujące o tym przejściu. Kierowcy jednak nie zwracają na nie uwagi, nieliczni się zatrzymują. Przejście przez ulicę jest bardzo utrudnione, a przecież w pobliżu jest przystanek autobusowy.


  Jestem pełna uznania...


  ...

  dla włocławian, którzy dokarmiają koty. To dobrze świadczy o ich wrażliwości. Nie rozumiem dlaczego Czytelnik uważa, że tym problemem powinna zająć się Straż Miejska. Strażnicy nie są przecież od tego, by łapać zwierzęta. Jeśli zaś chodzi o koty, to uważam, że są lepsze niż szczury, które grasują tam, gdzie nie ma kotów.


  Przewodniczący rady...


  ... nadzorczej w spółdzielni powinien, moim zdaniem, łagodzić konflikty. We Włocławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej jest inaczej. Świadczą o tym wypowiedzi przewodniczącego. Tym bardziej więc powinno się odbyć Nadzwyczajne Zebranie Przedstawicieli.


  Wbrew temu, co twierdzi...


  ... czytelnik, to nie starzy wyjadacze polityczni kierują Federacją Młodych Socjaldemokratów. Jest to organizacja autonomiczna i nie potrzebuje starych wyjadaczy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo