GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  Notowali: (marz,dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jestem oburzony słowami...


  ...prezydenta Grudziądza, który w swoim internetowym dzienniku napisał, że "w nosie ma normy, wskaźniki i standardy" ! Przeczytałem te słowa kilka razy, bo własnym oczom uwierzyć nie mogłem. Czyżby normy dla człowieka, który na swojej stronie internetowej używa wulgaryzmów, a obok zamieszcza zdjęcie Jana Pawła II naprawdę nic nie znaczyły?!


  Niecierpliwimy się bardzo...


  ...na osiedlu Lotnisko w Grudziądzu, bo wciąż nie mamy marketu z prawdziwego zdarzenia.

  Od chwili, gdy w ubiegłym roku zbankrutował jedyny na osiedlu duży sklep "Ekspres". Jest co prawda nowy sklep "Stokrotka", ale po większe zakupy wciąż jeździmy do innych dzielnic miasta. Koniecznie trzeba sprawić, aby jednak powstało "Tesco"!


  Byłem niesamowicie dumny...


  ...z grudziądzkich solanek, gdy w ośrodku balneologii w Węgrowie gościła ekipa reprezentacji polskich pięściarek. Korzystały tam z zabiegów. Bardzo chwaliły ośrodek i możliwość odnowy biologicznej przy solankach w Grudziądzu. To najlepsza promocja miasta - poprzez ludzi, w tym sportowców, którzy widzą, jak Grudziądz się zmienia.


  Uważam, że bez sensu jest...


  ...utrzymywanie kilku klubów piłkarskich w Grudziądzu. Lepiej zrobić jeden, a mocny. Nie będzie wtedy przepychanek między prezesami klubów i wielkich dylematów młodych piłkarzy, w jakich barwach grać.


  Od pewnego czasu...


  ...cały Łasin oklejony jest dziwnymi ulotkami, a ściany budynków stają się miejscem "wynurzeń" młodzieży biegającej z farbami w sprayach. Najwyższy czas, aby znaleźć winnych i ukarać ich za niszczenie mienia i zaśmiecanie naszego miasta.


  Właśnie przeczytałem,....


  ...w "Pomorskiej", że dwie wystawy w Grudziądzu zostaną otwarte jednocześnie. Przecież to jakiś absurd! Czy w tak niedużym mieście organizatorzy wystaw - nie ma ich przecież wielu - naprawdę nie potrafią się dogadać i swoje wernisaże urządzać o różnych porach, tak, aby można było wejść na obie imprezy?


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo