GRUDZIADZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIADZ (0-56) 45-11-920

  notowali: (koh,dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Męczy mnie już oglądanie...


  ...bałaganu, jaki od kilku miesięcy jest między stacją benzynową Shell, a Mini-malem. Pozostawione tam materiały budowlane mogą być przyczyną nieszczęść i wypadków, ponieważ wokół tego składowiska bawią się dzieci z okolicy. Alarmowałem już straż miejską, ale bez odzewu.


  Grudziądzanom wciąż wmawia się,...


  ...że miasta nie stać na ratowanie kamienic w centrum, ale grube miliony na budowę aquaparku jakoś się w budżecie znajdują! Podoba mi się pomysł nowoczesnych instytucji, ale trzeba także dbać o rzeczy drobne, np. chodniki.


  Wieczorami strach przejść...


  ...przez skrzyżowanie ul. Piłsudskiego i Mikołaja z Ryńska, bo pod sklepami spożywczymi cały czas przesiadują mężczyźni zaczepiający przechodniów i zbierający na wino. Przydałyby się częstsze patrole straży miejskiej, albo policji.


  Od około dwóch tygodni dewastowany jest...


  ...budynek po dawnej przychodni przy ul. Mickiewicza. Miejsce spotkań urządzili sobie tu bezdomni i menelstwo. Niestety, nikt tego nie widzi. A mienie komunalne popada w ruinę.


  Doczekaliśmy się...


  ...w Grudziądzu prywatnych ulic! Mam na myśli ul. Kasprzaka i Kunickiego, na obu końcach których ustawiono znaki zakazu wjazdu z dopiskiem "Nie dotyczy mieszkańców". Ciekawe, kto im to "załatwił".


  Już od 1,5 roku...


  ...nieczynny jest kiosk "Ruchu", który stał przy ul. Piłsudskiego, niedaleko straży pożarnej. Jest pusty i "straszy" przechodniów. Opuszczoną budką powinien się zaopiekować "Ruch", albo miasto, jeśli firma nie chce tu już prowadzić sprzedaży.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo