Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Jestem oburzony...
       ... wypowiedzią przewodniczącego Rady Nadzorczej we Włoc-ławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Spółdzielcy mają prawo do zwołania nadzwyczajnego zebrania przedstawicieli. Nie rozumiem więc, dlaczego przewodniczący nazywa zebranie igrzyskami.
       Mieszkam w bloku...
       ... przy ulicy Chopina 26.
  Sąsiedzi dokarmiają gołębie. Z tego powodu zanieczyszczone są także nasze balkony i parapety. Podobny problem jest z kotami, które dokarmiane są przed naszym blokiem. W piwnicy jest mnóstwo pcheł. Wspólnota mieszkaniowa interweniowała w tej sprawie w Straży Miejskiej. Niestety, sąsiedzi są głusi na nasze argumenty.
       Coś anormalnego dzieje się...
       ... we Włocławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Prezes Jerzy Ro-siński na Walnym Zebraniu Delegatów otrzymał absolutorium. Kilka dni później został zmuszony do złożenia rezygnacji, ale otrzymał stanowisko dyrektora naczelnego. Co to za funkcja? Czas, żeby nadzwyczajne zebranie przedstawicieli zrobiło z tym wszystkim porządek.
       Jestem mieszkańcem...
       ... Lubrańca. Boleję nad tym, że jest tyle szumu wokół lokalizacji pomnika Jana Pawła II. Moim zdaniem, ten zamęt robi Sojusz Lewicy Demokratycznej, któremu nie podoba się nic, co robią ludzie związani z obecną władzą.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo