GRUDZIADZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIADZ (0-56) 45-11-920

  notowali: (dz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Prezydent Andrzej Wiśniewski,...


  ..jak przeczytałem w "Pomorskiej", w swoim dzienniku internetowym zachęca mieszkańców, aby zaprosili go na kawę. Moim zdaniem to oburzające. Ciekawe, do czego jeszcze posunie się ten człowiek, aby wygrać wybory?


  Od wielu lat w Łasinie stoją...


  ...puste budynki, które niebawem zaczną się rozpadać. Mam na myśli dom po gminnej spółdzielni, przy ul. Kościuszki, dom "katolicki" przy ul. Kościelnej i "starą szkołę" przy ul. 700-lecia. Trzeba o nie zadbać i wykorzystać!


  Jestem zdziwiony postawą straży miejskiej,...


  ...po przeczytaniu artykułu "Pies zatruwa im życie". Przecież zwierzę nie może terroryzować mieszkańców! Jeśli pies zakłóca spokój sąsiadom, to jego pan powinien zostać ukarany nawet jeśli karmi swojego "pupila". Wszyscy mają prawo do ciszy nocnej!


  Są jeszcze porządni ludzie, o czym...


  ...przekonałam się, kiedy moje auto popsuło się na podjeździe pod wiadukt ul. Chełmińskiej. Pomógł mi kierowca vw passata, który nie patrząc na to, że może pobrudzić sobie białą koszulę i marynarkę, wziął mnie na hol. Dziękuję bardzo!


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo