Włocławek 054 232-22-22

  Włocławek 054 232-22-22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Na ulicy Jasnej...


  ... we Włocławku wciąż szaleją młodzi rajdowcy. Nic się nie zmieniło, mimo iż interweniowaliśmy, jako mieszkańcy, w Straży Miejskiej i w policji. Czy musi tu dojść do tragedii, żeby ktoś zdecydował o postawieniu znaku ograniczenia prędkości i od czasu do czasu patrolował ten teren?


  Wracałem z Zakopanego...


  ... i po drodze śledziłem ceny paliw. Włocławek przebija wszystkich! Dlaczego z tym problemem nie można się uporać? Wiem, że został on złagodzony, na przykład, w Lublinie i Tomaszowie po interwencji tamtejszych władz. U nas uwagi kierowców są jak groch rzucany o ścianę.


  Mieszkańcy bloku...


  ... przy ulicy Pogodnej trzy doczekali się w końcu remontu klatek schodowych. Ja także mieszkam w tej "szafie" i z przyjemnością zauważyłem, że firma wykonująca remont jest solidna. Przed przystąpieniem do prac oklejono nam wszystkim drzwi, żeby ich nie zniszczyć czy zabrudzić. Pracownicy pozostawiają po sobie porządek. To godne pochwały!


  Nie we wszystkich przychodniach...


  ... we Włocławku można przedłużyć receptę na potrzebny lek bez kolejki albo przez telefon. Pracuję i nie mam czasu do południa na wizytę u lekarza. Tymczasem po południu usłyszałam od pani doktor, którą prosiłem o wypisanie recepty, że jest zmęczona i nie może się zająć takim drobiazgiem. Zmienię przychodnię na taką, w której pacjent jest lepiej traktowany.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo