"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]

  Czytelnik z Sępólna Krajeńskiego: - Banki łupią klientów coraz bardziej. Jeszcze trochę, a za samo wejście do ich placówek trzeba będzie zapłacić bilet wstępu. Może tym powinna zająć się parlamentarna komisja śledcza?


  Roman z Brodnicy: - Niech Andrzej Lepper przestanie krytykować Wojciecha Mojzesowicza. Bo ten człowiek ma rację. Na działaniach szefa Samoobrony obłowili się komuniści i bogaci rolnicy. Ale ludzie to wszystko im zapamiętają. Nie bez powodu notowania Samoobrony w ostatnich miesiącach spadają.


  Andrzej z Bydgoszczy: - Lech Kaczyński, jeszcze jako prezydent stolicy, pogonił jednego z warszawiaków słynnym "Spieprzaj dziadu".

  I nikt go za to nie ścigał. Teraz słychać, że policja goni jakiegoś bezdomnego, który o panu Kaczyńskim wyraził się dość nieparlamentarnie. To już w tym kraju nic powiedzieć nie można, jeśli się nie jest u władzy?


  Dawid z Grudziądza: - Czy koalicja rządząca wprowadziła przy zmianie ordynacji samorządowej nakaz głosowania tylko na PiS, LPR lub Samoobronę? Przecież wyborca będzie mógł sam zdecydować czy poprzeć listę lokalnych komitetów wyborczych, czy też wesprzeć rządzących. Mam już dość tej medialno-opozycyjnej propagandy, dążącej bez przerwy do podważania autorytetu prezydenta, premiera i rządu!


  Zofia z Bydgoszczy: - Kto jak to, ale nauczyciele nie powinni narzekać ani na zarobki, ani na warunki pracy. Ich pensje są na przyzwoitym poziomie, a do tego mają wyjątkowo długie wakacje. W porównaniu do ich wysiłku, praca pielęgniarek to niezapłacona harówka.


  Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo