GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  GRUDZIĄDZ (0-56) 45-11-920

  Notowała (marz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Zamurowało mnie w toalecie...


  ...na dworcu głównym PKP w Grudziądzu. Wszedłem do WC, aby umyć kupione w sklepie na dworcu winogrona. Ale nie mogłem tego zrobić, gdyż "babcia klozetowa" oświadczyła mi kategorycznie: "tu się nie myje tylko załatwia i płaci!"


  Cieszy mnie, że "jajo"...


  ...wraca na al. 23 Stycznia w Grudziądzu. Chociaż inne, ale będzie przypominać tamto, które było kiedyś. W barze "Jajo" koniecznie muszą sprzedawać bilety MZK, to tradycji stanie się zadość!


  O tym, że w tramwajach jest niebezpiecznie...


  ...przekonali się nareszcie sami stróże porządku. Oczywiście podziwiam i chwalę postawę strażnika miejskiego, który stanął w obronie atakowanego przez łobuzów człowieka. Został za to dźgnięty nożem. Wielu pasażerów widzi nie raz podobne sytuacje, ale siedzi cicho, bo się boi.


  Martwię się, że GTŻ...


  ...może nie znaleźć sponsora, który zapewniłby finansowanie klubu w nowym sezonie. Żużel już tak mocno wrósł w grudziądzki sport, ze nie wyobrażam sobie bez tej dyscypliny naszego miasta. Gdyby firma Jagr wróciła do sponsorowania żużla, byłbym spokojniejszy.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo