Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Przeczytałam, że Sanepid...
       ... bardzo dobrze ocenił stację dializ we Włocławku. Szkoda, że nie wszędzie w Szpitalu Wojewódzkim jest tak wzorowo jak tam. Moje dziecko leży na oddziale obserwacyjno-zakaźnym. Tu warunki sanitarne są dużo gorsze. By się o tym przekonać, wystarczy wejść do łazienki.
       Od dawna "Kujawska"...
       ... pisze o problemie psich odchodów. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zazamcze" coś w tym zakresie zrobiła. Uważam jednak, że w mieście, wzorem innych aglomeracji, powinny pojawić się pojemniki na odchody. Inaczej problemu nie rozwiąże się.
       Jestem pielęgniarką...
       ... w Zespole Opieki Zdrowotnej w Lipnie. Denerwuje mnie to, że przewodnicząca Platformy Obywatelskiej, która jest radną powiatową, angażuje się w politykę, podczas gdy my, pracownicy szpitala, miesiącami czekamy na pensje. Uważam, że stosowniej byłoby zajmować się problemami ZOZ-u.
       Jestem jedną z osób, które...
       ... złożyły swój podpis na liście w sprawie pomnika papieża Jana Pawła II w Lubrańcu. Czuję się oszukana, ponieważ pani, która zbierała podpisy nie poinformowała mnie, że chodzi o miejsce dla tego monumentu. Sądziłam, że podpisuję się w ogóle pod ideą budowy pomnika.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo