Inowrocław 052 357-22-33

  Inowrocław 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jestem zbulwersowany tym, co się dzieje w Inowrocławiu. Ryszard Brejza systematycznie utrąca swoich kandydatów. Stawiam wniosek. Niech przewodniczący Rady Miejskiej zwoła natychmiastową sesję nadzwyczajną, bo z Inowrocławia wszyscy się śmieją.

  Zbulwersowały mnie wypowiedzi pana z Harlemu.


  Z środy na czwartek stojąc o godz. 2.08 stałam na balkonie. Pod klatką Kopernika 5 kilka osób załatwiało swoje potrzeby fizjologiczne i wymiotowało. To są osoby kulturalne?


  W inowrocławskim banku "Lucas"...


  ...przeżyłam horror. Półtorej godziny musiałam czekać, by wpłacić pieniądze na swoje konto.


  Dzwonię z Kruszwicy.


  Emeryt ma zazwyczaj słaby wzrok. Nie widzi więc informacji w autobusach o tym, że w Inowrocławiu akurat musi płacić za przejazdy. Korzystałem MPK we Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy. Nigdzie tam nie ma tak dziwnych przepisów, jak w Inowrocławiu.


  Pan prezydent nie kłóci się...


  ...z powiatem. Nie wyraża zgody na to, żeby firma zięcia szefowej SLD w Inowrocławiu pobierała pieniądze na dzierżawionym przez siebie parkingu przed szpitalem. To była przyczyna konfliktu między powiatem a miastem.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo