Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Władze gminy Lubraniec...
       ... powinny uporządkować sytuację w Świątnikach, gdzie wciąż dochodzi do konfliktów między mieszkańcami budynku dawnej szkoły. Nie rozumiem, dlaczego nikt z władz nie stara się wyjaśnić, kto i na jakiej zasadzie powinien korzystać z drogi. Konflikty o miedzę w dzisiejszych czasach są przecież śmieszne.
       Jeden z Czytelników...
       ... apelował w tej rubryce o policyjne patrole przy wylocie z Włocławka w stronę Kruszyna, gdzie kierowcy, zwłaszcza młodzi, nie respektują obowiązujących tu ograniczeń prędkości. Na własnej skórze to odczułem, gdy ledwo udało mi się umknąć sprzed kół rozpędzonego auta, prowadzonego przez jakiegoś małolata.
       Z niedowierzaniem czytam...
       ... informację o starszej pani, okradzionej przez fałszywe pracownice PCK. Ludzka bezczelność nie zna granic! W naszym bloku przy ulicy Budowlanych chodził jakiś cwaniak i sprzedawał długopisy w pudełkach. Okazało się, że żaden z nich nie pisał.
       Dziwię się młodym ludziom...
       ... że zamiast zdobywać zawody, poszukiwane nie tylko w kraju, ale także za granicą, uparcie wybierają kierunki, po których pracy nie dostaną. Przeczytałam w "Kujawskiej", że na zatrudnienie w placówkach oświatowych młodzi nie mają co liczyć, a tymczasem na kierunki pedagogiczne wciąż walą tłumy. Dziwne...

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo