Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Ktoś powinien zadbać...
       ... o stan ogrodzenia, a dokładniej niskich płotków na ulicy Warszawskiej, w okolicy biblioteki. Byłem świadkiem, jak zaplątała się w nie kobieta z dzieckiem w wózku. Wózek zahaczył o wystający drut - niewiele brakowało, a kobieta zraniłaby się.
       Apelujemy...
       ... żeby wprowadzić ograniczenie szybkości na trasie Okrzei już od ulicy Okrężnej. TIR-y, które przejeżdżają przez miasto nocą, pędzą na złamanie karku. Aż mury się trzęsą! Czy nie ma dla nas, mieszkańców okolicznych domów, jakiegoś ratunku?
       Po co zakładać...
       ... chodnik z polbruku na ulicy Traugutta, skoro już wiadomo, że jesienią będą tu prowadzone inne roboty i trzeba go będzie zlikwidować? Nie rozumiem takiego krótkowzrocznego myślenia.
       Jestem oburzona...
       ... faktem, że jakaś placówka organizuje półkolonie i nie zapewnia dzieciom choćby małego poczęstunku. Moje dzieci były na półkoloniach organizowanych przez szkołę numer jedenaście i nie mogły się nachwalić. Dostawały solidne, smaczne posiłki, przygotowano dla nich wiele atrakcji. Czuło się, że wychowawcy lubią to, co robią.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo