INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Zwracam się do członków Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, którzy byli i są zainteresowani wyodrębnieniem własności mieszkania, a wstrzymali to z uwagi na wymianę stolarki okiennej oraz wypłacenie refundacji za dokonanie jej wymiany we własnym zakresie.

  Obawiają się oni, że po podpisaniu aktu notarialnego z stracą uprawnienia do wymiany lub refundacji. Otóż nie. Uchwała nr 18/2006 Rady Nadzorczej z 23 lutego tego roku wprowadziła zmianę do regulaminu.


  Dlaczego przeciw nowemu prezesowi inowrocławskiego uzdrowiska czyni się zarzut, że był harcerzem? Daj Boże, żeby wszystkie dzieci i młodzież przeszły przez harcerstwo. Wówczas po naszych ulicach chodziłoby więcej przyzwoitych młodych ludzi, a nie bezrozumnych tłumoków, dla których miarą sukcesu jest zagraniczny samochodzik i mięśnie jak u goryla.


  Mieszkam w wieżowcu przy Kopernika w Inowrocławiu.

  Popieram dążenia mieszkańców mojego i sąsiednich budynków, którzy domagają się likwidacji uciążliwych klubów rozrywkowych. Skoro prezydent Inowrocławia nie chce lub nie może pomóc w rozwiązaniu problemu to może poprosić o pomoc władze wojewódzkie?


  Jesteśmy mieszkańcami ulic Kwiatowej i krótkiej w Pakości. Za pośrednictwem "Pomorskiej" pragniemy serdecznie podziękować burmistrzowi Wiesławowi Kończalowi za wyremontowanie tych odcinków i ułożenie kostki.


  Mamy falę upałów, ale wody w kranach na szczęście nie brakuje. Za pośrednictwem "Pomorskiej" apeluję do mieszkańców, aby nie zapominali o myciu się. Codziennie jeżdżę autobusem linii 27 w Inowrocławiu i codziennie przeżywam katusze z powodu "smrodku" niemytych ciał.


  Zgadzam się z osobą, która w tej rubryce stwierdziła, że ceny na Targowisku Miejskim w Inowrocławiu sa znacznie wyższe niż na rąbińskim "Manhatanie". Dziwię się, że ludzie tam robią zakupy, skoro nawet w supermarketach wiele warzyw i owoców - na przykład pomidory - jest dużo tańszych.


  Chcę wyrazić podziw dla pani, która mieszka na parterze jednego z bloków przy ulicy Alejnika w Inowrocławiu. Ma okno tak pięknie przystrojone kwiatami, że oczu nie można oderwać.


  W ulicy Dybalskiego w Inowrocławiu trwają prace remontowe. Postulowaliśmy, żeby przy okazji zamontować tam studzienki kanalizacyjne. Niestety, nie zrobiono tego. Dlaczego?


  Osobie, która w tej rubryce pokrętnie stwierdziła, że czynienie zarzutu Tomaszowi Siborze, nowemu prezesowi uzdrowiska iż był harcerzem jest niestosowne chcę odpowiedzieć, że nikt w ten sposób nie deprecjonuje harcerstwa. Chodzi po prostu o kwalifikacje, czy raczej ich zupełny brak w wypadku pana Sibory. Harcerstwo i tytuł kulturoznawcy to naprawdę za mało, żeby kierować tak skomplikowanym orgabnizmem jak uzdrowisko.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo