Maryla Rzeszut

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Na grudziądzkich bulwarach nadwiślańskich będzie jeszcze ładniej! Już za trzy tygodnie przy pomniku Flisaka będziemy jeździć nowym rondem i przebudowaną ulicą Królowej Jadwigi.
  - Rondo powstanie przy zjeździe od al. 23 Stycznia nad Wisłę, przy młynie - objaśnia Zbigniew Wiśniewski, dyrektor Miejskiego Zakładu Użyteczności Publicznej. - Zrobimy wszystko, aby było gotowe na święto Wojska Polskiego i zjazd kawalerzystów. Będzie nie tylko ładniej, ale funkcjonalniej, co na pewno ucieszy kierowców. Rondo uporządkuje ruch w tym miejscu, bo teraz kierowcy jeżdżą tam, jak chcą.

  Trzeba będzie przełożyć co najmniej kilkadziesiąt metrów nawierzchni brukowej. Przewidziane jest też wybudowanie wysepki. Do tych robót przydzielona będzie ekipa, która wykona także nawierzchnię ulicy Królowej Jadwigi - jezdnię użytkową z chodnikami.

  - Zdążymy do połowy sierpnia - zapewnia Zbigniew Wiśniewski - bo to uliczka krótka. Jest to dojazd do Flisaka.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo