Niewiele czasu na decyzję

  Niewiele czasu na decyzję

  (woj)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Tylko do połowy bieżącego tygodnia trwać będzie rekrutacja na stacjonarne studia politechniczne w Grudziądzu.
  Politechnika Gdańska w swym grudziądzkim Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym jeszcze przez trzy dni przyjmować będzie dokumenty kandydatów na pierwszy rok studiów dziennych.

  W tegorocznej ofercie grudziądzkiego Ośrodka, tej renomowanej nie tylko w kraju, ale także w Europie, gdańskiej uczelni technicznej znalazły się trzy kierunki studiów dziennych i aż cztery kierunki studiów zaocznych. Od października politechniczne studia dzienne w Grudziądzu będzie można podjąć na elektrotechnice, budownictwie i budowie maszyn.

  - W naszym Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym - mówi Mirosława Wojteszewska, pełnomocnik prezydenta Grudziądza - studia dzienne prowadzone będą przez rok. Nauka na dalszych semestrach będzie kontynuowana w Gdańsku. Każdy z proponowanych kierunków zostanie uruchomiony, jeżeli w postępowaniu rekrutacyjnym zakwalifikuje się nań minimum trzydzieści osób. Wszystkim zainteresowanym udzielamy szczegółowych informacji zarówno o rekrutacji, jak i na temat toku studiów politechnicznych w Grudziądzu.

  Dokumenty od kandydatów na pierwszy rok studiów dziennych w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym Politechniki Gdańskiej przyjmowane będą do czwartku, 20 lipca, do godz. 11.00, w sekretariacie Ośrodka, ul. Hoffmanna 1-7 (budynek Zespołu Szkół Technicznych), tel. 0-56 465-83-83.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo