INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bardzo proszę, aby policja i Straż Miejska...

  ...zainteresowały się młodocianymi, którzy wieczorami buszują na terenie szkoły w Szymborzu. Placówka i sprzęt na boisku jest przez nich dewastowany. Dlaczego rodzice nie zwracają uwagi na to, co o późnej porze robią ich źle wychowane dzieci?


  Jestem schorowaną osobą i musiałam załatwić pewną sprawę w...


  ...Inspektoracie ZUS w Inowrocławiu. Pragnę poprzez "Pomorską" podziękować pani z pokoju 103, która jest przemiła osobą. Pomogła mi wypełnić formularz i odpowiednio pokierowała. Mieszkanka Kruszwicy.


  Chcę poprzez "Pomorską" zwrócić uwagę...


  ...na duże natężenie ruchu kołowego na ulicy Bukowej w Przyjezierzu i zagrożenie, jakie to powoduje. Jeżdżą tam także rowerzyści i dzieci na małych rowerkach oraz samochodzikach. O wypadek nietrudno.


  Przebywałem w inowrocławskim sanatorium "Kombatant"...


  ...i chcę z oburzeniem poinformować, że przez trzy tygodnie pobytu nie wymieniono mi i innym kuracjuszom pościeli. Do czego to podobne?


  Gdy przeczytałam, że Tomasz Sibora ubiega się...


  ...o fotel prezesa spółki "Solanki" pomyślałam, że to jakiś żart kabaretowy. Ale znajomi z uzdrowiska potwierdzili, że to prawda. To jakaś tragifarsa...


  Oglądałem transmisję z obrad Rady Miejskiej w Inowrocławiu.


  Jestem zbulwersowany zachowaniem radnego Jacka Tarczewskiego w stosunku do Leszka Foksowicza, któremu schował dokumenty, by uniemożliwić złożenie interpelacji, niekorzystnej dla prezydenta Brejzy. Radny Foksowicz zachował się bardzo taktownie. Radny Tarczewski, który wcześniej przedstawił zaświadczenie lustracyjne, powinien okazać się jeszcze lekarskim...

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo