Włocławek, 0-54 232 22 22

  Włocławek, 0-54 232 22 22

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Na ulicy Grodzkiej...
       ... na pasie zieleni między jezdniami, stoi kilka suchych drzew. Jeszcze stoją! Co będzie, jeśli zmieni się pogoda i przyjdzie jakaś solidna wichura? Któreś drzewo w końcu runie na jezdnię.
       Przeczytałam w "Kujawskiej"...
       ... informację, że będzie naprawiana droga do Wieńca.
  Nareszcie! Chciałabym przypomnieć decydentom, że nawierzchnia była tu ostatnio kładziona w 1996 roku. Cieszę się, że jest szansa na poprawienie komfortu jazdy, bo to, co zostało z nawierzchni, nie jest najlepszym świadectwem dbałości o mieszkańców okolic. Nie mówiąc już o fatalnej wizytówce dla przejezdnych.
       Betonowe krawężniki...
       ... które się kruszą na alei Królowej Jadwigi nie są jedyną wizytówką czyjegoś partactwa. Mieszkam w Michelinie i obserwuję, że na ulicy Szkolnej także sypią się krawężniki. Czekam na reakcję kogoś odpowiedzialnego za te sprawy, ale jakoś nie widzę, żeby ktokolwiek wytłumaczył nam, podatnikom, dlaczego wyrzuca się w błoto nasze pieniądze.
       Mieszkam w bloku...
       ...u zbiegu Chmielnej i Jagiellońskiej. W pobliżu powstaje nowy blok. Budowie towarzyszy hałas i kurz, ale czy ze względu na nas, w najbliższym sąsiedztwie budowy, nie można by zabezpieczyć robót jakimiś siatkami? Nie możemy nawet otworzyć okien!

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo