"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]

  Kazimierz z Brus: - Nie mam wątpliwości, że prezydent Kaczyński nie pojechał na spotkanie Trójkąta Weimarskiego, bo obraził się na prasę niemiecką. W ciągu 10 lat stosunek za granicą do Aleksandra Kwaśniewskiego też był różny, ale z czasem prezydent tracił wrogów i zyskiwał przyjaciół, a Polska szacunek. Jeśli Lech Kaczyński tak łatwo się obraża, to niech zrezygnuje z prezydentury, bo tu nie o niego chodzi, ale o Polskę.


  Gerard z Bydgoszczy: - Podejrzewanie Lecha Kaczyńskiego o symulowanie choroby jest przejawem złej woli. Czy prezydent kraju nie może zachorować jak każdy człowiek?


  Czytelnik z Inowrocławia: - Znowu jest mi wstyd za eurodeputowanych, którzy kompromitują w świecie nas, Polaków. Co ten Maciej Giertych wyprawia? Jesteśmy w kręgu kultury zachodnioeuropejskiej i albo stosować się będziemy do jej norm, albo z niej wypadniemy. Żenujące jest sprawowanie prezydentury przez Lecha Kaczyńskiego i wcale nie czuję satysfakcji, że na niego nie głosowałem.


  Czytelniczka z Inowrocławia: - Dla nas, mieszkańców Kujawsko-Pomorskiego, bardzo bolesna jest prawda zawarta w publikacji "Tu żyje się najgorzej". Marazm prawie we wszystkich dziedzinach, warunki życia najgorsze w kraju. Jak na ironię w "Regionie" - dodatku wydawanym przez samorząd województwa - sukces goni sukces, same ochy i achy. Najwyższy czas ocknąć się i powiedzieć już tym państwu w Toruniu "dziękuję". Może jesienią?


  Anna z okolic Torunia: - Dziękuję red. Janowi Raszei za komentarz "Na gorąco", był wspaniały. Natomiast kanwa komentarza była paskudna - zachowanie eurodeputowanego Macieja Giertycha. Kto zna historię musi być przerażony: z takich haseł, z takich zachowań i partyjek wziął się hitleryzm.


  Czytelnik z Ciechocinka: - Moją sceptyczną ocenę PiS nieco już zmienił minister Zbigniew Ziobro, po wdrożeniu zasady rekwirowania pojazdów prowadzonych przez pijanych kierowców. Nikt nie może zaprzeczyć, że samochód w rękach ludzi oszołomionych alkoholem to narzędzie przestępstwa. Policję proszę - tak trzymać!


  Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo