Grudziądz (0-56) 45-11-920

  Grudziądz (0-56) 45-11-920

  notowała: (ljot)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jestem kierowcą, sporo...


  ...podróżuję po całej Polsce i coraz częściej spotykam ludzi, którzy nie wiedzą, gdzie leży Grudziądz. To przykre, że włodarze robią zbyt mało, aby promować nasze miasto.


  Wystawa "Zmieniamy Grudziądz"...


  ...przypomniała mi stare czasy, kiedy to w zakładach pracy wisiały tablice tzw. przodowników pracy. To miało zmotywować kolegów z firmy do dania z siebie wszystkiego. Ta wystawa ma moim zdaniem zmotywować grudziądzan do oddania głosu na "przodownika".


  W pobliżu plaży...


  ... "Delfin" jest tablica z nazwą Grudziądz. Jej stan jest fatalny: pomazana, brudna, zniszczona, z pewnością nie zachęca do odwiedzenia miasta.


  Kilka razy prosiłem...


  ... Miejski Zakład Użyteczności Publicznej o usunięcie gałęzi z rogu ulic Hallera i Żwirki. Niestety, one wciąż tam leżą, ale już mnie to nie dziwi, ponieważ zauważyłem, że kierowcy MZUP mają ważniejsze sprawy niż sprzątanie, na przykład odwożenie dzieci do przedszkola służbowym samochodem.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo